Na stronie często umieszczam dla Was linki z produktami, a na niektórych podstronach możecie też zobaczyć banery reklamowe.  Większość z nich to tzw. linki afiliacyjne. Jeżeli w nie klikniecie i dokonacie zakupów - ja otrzymam prowizję, dzięki której mogę utrzymywać i rozbudowywać stronę oraz dalej rozwijać swoją pasję :)  Za każde kliknięcie w link - serdecznie dziękuję :)

Linki afiliacyjne

Zajrzyj na instagram :)

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana - dziękuję :)
 Postaram się odpisać jak najszybciej 
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

Kartki od Was :)

Kilka słów o mnie :)

Często się uśmiecham :) Lubię czytać książki (szczególnie fantasy - magia, miłość i walka dobra ze złem to moje ulubione tematy ;)). Uwielbiam pomidory, czereśnie i czekoladę. Jak na artystyczną duszę przystało najlepiej odnajduję się w  twórczym nieładzie (lub chaosie - jak kto woli ;)). Zgłębiam tajniki Feng Shui, podczytuję książki o magii i oczyszczam mieszkanie białą szałwią - tak na wszelki wypadek :) Staram się być dobrym człowiekiem. Gdy tylko mogę realizuję swoje marzenia :)
 
Ciągle Szukam, Tworzę, Rozwijam się, Jestem...

Kilka słów o moich pracach :)

Drewniane krążki zamienię w baśniową biżuterię, na wieczku drewnianego pudełka wymaluję magiczną mandalę, a w szklanej buteleczce zamknę specjalnie dla Ciebie miniaturowy list. Z kolorowych sznureczków uplotę makramową bransoletkę, na kubeczku umieszczę grafikę z grzbietami książek, a z kolorowych papierów stworzę kartkę z życzeniami. Wszystko to doprawię pasją i miłością do tworzenia, by każdy przedmiot wychodzący spod moich rąk niósł ze sobą nie tylko piękno, ale również dobrą energię :)

     DIY

     GALERIA 

          SKLEP

          PREZENT

          WYZWANIA

         MANDALE

Proszę nie kopiuj bez mojej zgody moich zdjęć :)
Miłego dnia! :)

Polityka prywatności